Menu
Oddział Częstochowa

Agnieszka Bawor – Kierownik oddziału
ul. Gazowa 14
42-202 Częstochowa


Tel.: 34 360 87 15; 34 360 81 68
Tel./fax.: 34 363 83 83
Tel. kom. 504 280 376
e-mail: a.bawor@ajexpol.pl

 

Oddział Kielce

Izabela Piwowarczyk – Kierownik Oddziału
ul. Zagnańska 71
25-558 Kielce


Tel.: 41 362 34 45
Tel./fax.: 41 368 62 13
Tel. kom. 504 280 389
e-mail: i.piwowarczyk@ajexpol.pl

 

Oddział Ruda Śląska

Artur Sakwerda – Kierownik Oddziału
ul. Magazynowa 50
41-700 Ruda Śląska

Tel.: 32 243 66 65; 32 243 64 05; 32 243 64 08
Tel./fax.: 32 243 55 00
Tel. kom. 504 280 383
e-mail: a.sakwerda@ajexpol.pl

 

Oddział Kunika

Joanna Plesiak – Kierownik oddziału
Kukinka 15
78-111 Ustronie Morskie


Tel.: 94 351 52 58 ; 695 666 029
Tel./fax.: 94 351 52 59
e-mail: kukinka@ajexpol.pl

 

Dział Księgowości


tel.: 34 360 87 14
tel./fax.: 34 360 83 14
e-mail:

 

Dział Kadr

Małgorzata Klekowska – Specjalista ds. kadr i płac

Tel./Fax: 34 360 83 14
e-mail: m.klekowska@ajexpol.pl

 

Dział windykacji i należności

Małgorzata Jarczewska – Specjalista ds. należności i windykacji

Tel. 34 363 83 83; 34 360 81 68
e-mail: m.jarczewska@ajexpol.pl

 

Dział IT

Adrian Jarczewski – Informatyk

Tel. 34 363 83 83; 34 360 81 68
e-mail: a.jarczewski@ajexpol.pl

 

Dział Handlu

Magdalena Królak – Dyrektor Handlowy

Tel. 34 363 83 83; 34 360 81 68
e-mail: m.krolak@ajexpol.pl

 

Dział Produkcji

Iwona Jędrzejek – Pełnomocnik Zarządu do spraw produkcji i handlu

Tel: 34 363 83 83; 34 360 81 68
e-mail: i.jedrzejek@ajexpol.pl

 

Sekretariat Zarządu

Tel.: 34 360 80 17; 34 360 87 15; 34 360 81 68
Tel./fax.: 34 363 83 83
Tel. kom. 504 280 376
e-mail: ajexpol@ajexpol.pl

 

Telefon alarmowy dla firmy AJEX-POL Sp. z o.o.

695 666 208

Nasi główni dostawcy
Nagrody i certyfikaty

Nasze oddziały

Częstochowa

ul. Gazowa 14
42-202 Częstochowa
Tel.: 34 360 80 17
Tel.: 34 360 87 15
Tel.: 34 360 81 68
Tel./fax.: 34 363 83 83
Tel. kom. 504280376
e-mail: handlowy@ajexpol.pl

Kielce

ul. Zagnańska 71
25-558 Kielce
Tel.: 41 362 34 45
Tel./fax.: 41 368 62 13
Tel. kom. 504280389
e-mail: kielce@ajexpol.pl

Ruda Śląska

ul. Magazynowa 50
41-700 Ruda Śląska
Tel.: 32 243 66 65
Tel.: 32 243 64 05
Tel.: 32 243 64 08
Tel./fax.: 32 243 55 00
Tel. kom. 504280383
e-mail: ruda@ajexpol.pl

Kukinka 15
78-111 Ustronie Morskie
Tel.: 94 351 52 58
Tel./fax.: 94 351 52 59
e-mail: kukinka@ajexpol.pl