Kontakt

Kontakt


Oddział Częstochowa


Agnieszka Bawor – Kierownik oddziału
ul. Gazowa 14
42-202 Częstochowa


Tel.: 34 360 87 15; 34 360 81 68
Tel./fax.: 34 363 83 83
Tel. kom. 504 280 376
e-mail: a.bawor@ajexpol.pl


Oddział Kielce

Izabela Piwowarczyk – Kierownik Oddziału
ul. Zagnańska 71
25-558 Kielce


Tel.: 41 362 34 45
Tel./fax.: 41 368 62 13
Tel. kom. 504 280 389
e-mail: i.piwowarczyk@ajexpol.pl


Oddział Ruda Śląska

Arkadiusz Hądzelek – Kierownik Oddziału
ul. Magazynowa 50
41-700 Ruda Śląska

Tel.: 32 243 66 65; 32 243 64 05; 32 243 64 08
Tel./fax.: 32 243 55 00
Tel. kom. 504 280 383
e-mail: a.sakwerda@ajexpol.pl


Oddział Kukinka

Joanna Plesiak – Kierownik oddziału
Kukinka 15
78-111 Ustronie Morskie


Tel.: 94 351 52 58 ; 695 666 029
Tel./fax.: 94 351 52 59
e-mail: kukinka@ajexpol.pl


Dział Księgowości


tel.: 34 360 87 14
tel./fax.: 34 360 83 14
e-mail:

 

Dział Kadr

Małgorzata Klekowska – Specjalista ds. kadr i płac

Tel./Fax: 34 360 83 14
e-mail: m.klekowska@ajexpol.pl


Dział windykacji i należności

Małgorzata Jarczewska – Specjalista ds. należności i windykacji

Tel. 34 363 83 83; 34 360 81 68
e-mail: m.jarczewska@ajexpol.pl

 


Dział IT

Adrian Jarczewski – Informatyk

Tel. 34 363 83 83; 34 360 81 68
e-mail: a.jarczewski@ajexpol.pl


Dział Handlu

Agnieszka Bawor – Dyrektor Handlowy

Tel. 34 363 83 83; 34 360 81 68
e-mail: a.bawor@ajexpol.pl

 

Dział Produkcji

Iwona Jędrzejek – Pełnomocnik Zarządu do spraw produkcji i handlu

Tel: 34 363 83 83; 34 360 81 68
e-mail: i.jedrzejek@ajexpol.pl


Sekretariat Zarządu

Tel.: 34 360 80 17; 34 360 87 15; 34 360 81 68
Tel./fax.: 34 363 83 83
Tel. kom. 504 280 376
e-mail: ajexpol@ajexpol.pl


Telefon alarmowy dla firmy AJEX-POL Sp. z o.o.     695 666 208


Nasi dostawcy

Ryby świeże, wędzone
Zobacz nasze produkty
Producent i dystrybutor
Skontaktuj się z nami